Zespół

Trener medycyny estetycznej

Magdalena Śledzianowska

Absolwentka kosmetologii i pedagogiki specjalnej. Współzałożyciel Meddiamonds.

W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta oraz zasada naturalności i subtelności. Dąży do uzyskania pięknego i młodego wyglądu bez drastycznych zmian rysów twarzy.  Szkoleniowiec medycyny estetycznej od 2016 roku, specjalizujący się w szkoleniach praktycznych dla profesjonalistów w tej dziedzinie. Wiedza i doświadczenie pozwoliły Magdalenie na zajęcie stałego miejsca w świecie estetyki, jej szkolenia pomagają innym profesjonalistom w zdobywaniu i doskonaleniu swoich umiejętności. Przekazuje wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały.  Pasja do medycyny estetycznej motywuje ją do pracy i rozwijania swoich umiejętności. W ostatnim czasie pogłębiała tajniki implantacji nici oraz zastosowania kwasu polimlekowego w Korei u wybitnych ogólnoświatowych specjalistów.  Jest również trenerem i dystrybutorem marki Koreańskiej marki nici Rainbow threeds w Polsce.  Na bieżąco śledzi światowe trendy medycyny estetycznej biorąc udział w zagranicznych konferencjach. Wolny czas najchętniej przeznacza na podróże i sport.

Katarzyna Mikołajczyk - prowadząca szkolenia w Meddiamonds Warszawa
Współwłaściciel, prezes zarządu

Katarzyna Mikołajczyk

Absolwentka psychologii biznesu, współzałożycielka Meddiamonds.

Kierująca firmą, zespołem oraz marketingiem marki. Odpowiedzialna za organizację pracy gabinetu oraz za nasze social media – zdjęcia, rolki, filmy zabiegowe. Doświadczenie zdobywała przez niemal 10 lat pracując w międzynarodowych korporacjach IT (między innymi Microsoft) na stanowiskach managerskich. Jest również dystrybutorem nici i kwasów hialuronowych koreańskiej marki oraz urządzeń medycznych. Na bieżąco śledzi trendy w medycynie estetycznej biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i poszukuje nowości. Prywatnie wielbicielka egzotycznych podróży, dobrej kuchni i zwierząt.

Wojciech Kamzol - prowadzący kursy z medycyny estetyczne w Meddiamonds Warszawa
Lekarz medycyny estetycznej

Wojciech Kamzol

Absolwent Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. 

W codziennej praktyce zajmuje się pacjentami onkologicznymi. 

Medycynę estetyczną traktuje jako dodatkową pasję. 

Doktor Wojciech rozumie, że poprzez poprawę wyglądu fizycznego medycyna estetyczna służy przywracaniu dobrego i zdrowego samopoczucia psychicznego pacjentów. Dbałość o zadowolenie i relacje z pacjentem stawia na pierwszym miejscu, jednocześnie przestrzegając medycznych aspektów wykonanych zabiegów.

W wolnym czasie pasjonat wypraw górskich, podróży w najmniej oczekiwane miejsca. 

Office Manager

Pamela Rodziewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia, certyfikowana linergistka. 

Zawsze uśmiechnięta, otwarta i ambitna. Bardzo ważny jest dla niej rozwój i poszerzanie swojej wiedzy. Z MedDiamonds związana od 2021 roku. Odpowiedzialna za fachową i rzetelną obsługę pacjentów, kursantów oraz wsparcie administracyjne codziennej pracy biura. W wolnym czasie miłośniczka kuchni włoskiej i stylizacji brwi.

+48 518 050 317