Terapia okolicy oka

Odmładzanie i regeneracja skóry wokół oczu

Treść Terapia okolicy oka w MedDiamonds to zabieg, którego celem jest poprawa wyglądu skóry wokół oczu. Kwas polinukleinowy, który jest głównym składnikiem stosowanym w trakcie zabiegu, charakteryzuje się silnymi właściwościami regeneracyjnymi, które pomagają odmłodzić skórę, poprawić jej elastyczność i napięcie, a także zredukować drobne zmarszczki i linie.

Dlaczego warto?

To nieinwazyjna metoda odmładzania skóry wokół oczu, która nie wymaga rekonwalescencji, a efekty są widoczne niemal natychmiast. Terapia okolicy oka jest bezpieczna dla wszystkich typów skóry i może być stosowana o każdej porze roku.

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

okolice oczu

Czas trwania zabiegu

około 30 minut

Jak często powtarzać

3-4 zabiegi w odstępach 3-4 tygodni

Rozwiązany problem

zmarszczki oraz utrata jędrności i elastyczności skóry wokół oczu

Cena

350-900 zł
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Terapia okolicy oka

Terapia okolicy oka znacząco poprawia elastyczność, jędrność oraz nawilżenie skóry, redukuje cienkie linie i zmarszczki oraz przywraca młodzieńczy wygląd. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

Zabieg polega na nałożeniu na skórę preparatu z kwasem polinukleinowym, który następnie jest wmasowywany w skórę. Procedura jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia.

  • Unikaj ekspozycji na słońce
  • Stosuj wysoką ochronę przeciwsłoneczną

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Aktywne infekcje skórne
  • Choroby autoimmunologiczne
Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg
+48 518 050 317