Stymulatory tkankowe

Rewitalizacja skóry za pomocą stymulatorów tkankowych.

Zabieg ze stymulatorami tkankowymi to nieinwazyjna metoda poprawy stanu skóry. Stymulatory tkankowe to gama preparatów z przeznaczeniem do iniekcji. Ich działanie w polega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Poprzez stymulację produkcji naturalnych składników skóry, takich jak kolagen, elastyna i kwas hialuronowy, zabieg pomaga poprawić jędrność i elastyczność skóry, nawilżenie, a także zredukować widoczność zmarszczek i linii. Rodzaje stymulatorów tkankowych, które wykorzystujemy do zabiegów w MedDiamonds:

 • termicznie usieciowany kwas hialuronowy
 • polinukleotydy
 • aminokwasy
 • terapia kolagenowa
 • hydroksapatyt wapnia

Dlaczego warto?

Stymulatory tkankowe to skuteczny sposób na poprawę kondycji skóry bez konieczności użycia skalpela. Stymulatory są również alternatywą dla wypełniaczy. Dzięki stymulatorom możemy uwydatnić kości policzkowe, zadbać o jakość skóry pod oczami, delikatnie podkreślić linię żuchwy. Zabiegi z użyciem stymualtorów są niezbędne przed wykonaniem liftingu nićmi w celu zagęszczenia i przygotowania skóry.

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt dłonie

Czas trwania zabiegu

od 30 minut

Jak często powtarzać

3-4 zabiegi w odstępach 4-6 tygodniowych

Rozwiązany problem

sucha, mało elastyczna skóra, zmarszczki, bruzdy

Cena

400-1200 zł
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Stymulatory tkankowe

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych poprawia kondycję skóry, poprzez stymulację produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Tym samym zwiększają jędrność, nawilżenie i sprężystość skóry, a także redukuje widoczność zmarszczek, bruzd i linii. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

Zabieg polega na nałożeniu na skórę wybranych stymulatorów tkankowych, które następnie wmasowywane są w skórę. Procedura jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia.

 • Unikaj ekspozycji na słońce
 • Stosuj wysoką ochronę przeciwsłoneczną
 • Więcej zaleceń możesz usłyszeć bezpośrednio po zabiegu

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Skłonność do bliznowców
 • Aktywne infekcje skórne
Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg

Polecane zabiegi

Hydroksyapatyt wapnia

Hydroksyapatyt wapnia

Odkryj wyjątkowy zabieg z użyciem hydroksyapatytu wapnia w MedDiamonds! Hydroksyapatyt wapnia to innowacyjny preparat, który nie tylko wypełnia ubytki, ale także stymuluje proces biorewitalizacji skóry.

Kwas polimlekowy na twarz

Kwas polimlekowy na twarz

Odkryj potencjał kwasu polimlekowego w MedDiamonds!. Ten innowacyjny zabieg oferuje delikatne podpełnienie policzków, żuchwy, okolicy oka oraz głęboką rewitalizację skóry, przywracając naturalne piękno i młodość.

Nici rewitalizujące

Nici rewitalizujące

Nici rewitalizujące to metoda odmładzenia skóry, która efektywnie poprawia jej jędrność, gęstość, elastyczność i wygląd, stymulując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

+48 518 050 317