Powiększanie i modelowanie ust

Piękne wymodelowane usta, naturalny efekt

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym w MedDiamonds to procedura polegająca na precyzyjnym wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w okolice warg. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie, odpowiedzialna za nawilżenie skóry i nadawanie objętości. Z wiekiem, poziom kwasu hialuronowego w organizmie maleje, co może skutkować utratą objętości warg i ich naturalnego kształtu.

Dlaczego warto?

Ten zabieg pozwala uzyskać naturalny efekt powiększonych ust, podkreślając ich kontur i dodając objętości. Kwas hialuronowy doskonale integruje się ze strukturami skóry, zapewniając trwały, a jednocześnie odwracalny efekt. Dzięki temu pacjentki mogą cieszyć się pięknymi ustami bez potrzeby poddawania się zabiegom chirurgicznym.

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

usta

Czas trwania zabiegu

od 30 minut

Jak często powtarzać

co 12 miesięcy

Rozwiązany problem

utrata objętości warg, asymetria ust

Cena

900zł / 1 ml
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Powiększanie i modelowanie ust

Powiekszanie i modelowanie ust w Warszawie - tylko w MedDiamonds Warszawa
Powiekszanie i modelowanie ust w Warszawie - tylko w MedDiamonds Warszawa
Powiekszanie i modelowanie ust w Warszawie - tylko w MedDiamonds Warszawa

Zabieg pozwala na subtelne lub bardziej wyraźne powiększenie warg, nadając im pełniejszy wygląd. Kwas hialuronowy modeluje także kontur ust, nadając im bardziej zdefiniowany kształt. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

Po znieczuleniu obszaru wokół warg, lekarz precyzyjnie wstrzykuje kwas hialuronowy za pomocą cienkiej igły. Procedura jest stosunkowo komfortowa i mało inwazyjna.

  • Unikaj ekspozycji na słońce
  • Unikaj intensywnego wysiłku fizycznego
  • Tuż po zabiegu zrezygnuj z makijażu w okolicy ust

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Skłonność do bliznowców
  • Aktywne infekcje skórne
  • Alergia na którykolwiek z używanych składników
Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg

Polecane zabiegi

Modelowanie ciała i pośladków (kwasem polimlekowym)

Modelowanie ciała i pośladków (kwasem polimlekowym)

Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu swoich pośladków lub chciałabyś poprawić jakość skóry, to zabieg modelowania kwasem polimlekowym w MedDiamonds jest dla Ciebie.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych w MedDiamonds poprawia kondycję skóry, zwiększa jej jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki i przywraca młody wygląd.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Zabieg wolumetrii twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego w MedDiamonds przywraca utracony owal i kontur twarzy, przy jednoczesnym podkreśleniu jej naturalnej urody.

+48 518 050 317