Nici rewitalizujące

Przywróć swojej skórze młodość za pomocą nici rewitalizujących.

Zabieg z wykorzystaniem nici rewitalizujących w MedDiamonds polega na wprowadzeniu pod skórę cieniutkich nici wykonanych z polidioksanonu. Ten syntetyczny materiał rozpuszcza się w tkankach, inicjując proces neokolagenezy, czyli pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za elastyczność, jędrność i sprężystość skóry. Dzięki temu zabieg pomaga w osiągnięciu efektów, do których dążą osoby poddające się zabiegom antystarzeniowym i modelującym kształt twarzy.

Dlaczego warto?

Nici rewitalizujące to bezpieczna i skuteczna metoda odmładzania skóry, która nie wymaga czasu na rekonwalescencję, a efekty są widoczne od razu po zabiegu. Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry i może być stosowany o każdej porze roku.

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

twarz

Czas trwania zabiegu

od 30 minut

Jak często powtarzać

zabieg jest jednorazowy, a jego efekty utrzymują się do 18-24 miesięcy

Rozwiązany problem

utrata jędrności, elastyczności skóry, zmarszczki

Cena

50 zł / 1 nić
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Nici rewitalizujące

Nici rewitalizujące efektywnie poprawiają jędrność, gęstość i elastyczność skóry, redukując widoczne zmarszczki, linie i bruzdy. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

Podczas zabiegu, specjalista najpierw zaznacza na skórze miejsca, w które wprowadzi nici. Następnie na określone partie twarzy aplikowany jest krem znieczulający, aby zapewnić komfort i bezbolesność całego procesu. Po jego działaniu, osoba wykonująca zabieg za pomocą specjalnych igieł wprowadza pod skórę nici, które są owinięte spiralnie wokół igły. Ta technika pozwala na podwójną aplikację i zwielokrotnienie skuteczności zabiegu.

  • Unikaj słońca
  • Unikaj solarium, sauny
  • Ogranicz wysiłek fizyczny na około 7 dni po zabiegu

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Skłonność do bliznowców
  • Aktywne infekcje skórne
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg

Polecane zabiegi

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa w MedDiamonds to zaawansowana technika regeneracji skóry, polegająca na precyzyjnych wstrzyknięciach substancji odżywczych i rewitalizujących bezpośrednio w warstwę skóry.

Nici liftingujące

Nici liftingujące

Nici liftingujące w rękach eksperta to najlepsze narzędzie, aby w nieinwazyjny sposób przywrócić idealny owal twarzy.

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej w MedDiamonds to metoda stymulująca naturalne procesy regeneracyjne skóry, prowadząc do odmłodzenia i poprawy jej kondycji.

+48 518 050 317