Mezoterapia igłowa

Rewolucyjny sposób na odnowę skóry

Mezoterapia igłowa jest to procedura polegająca na wprowadzeniu odżywczych substancji, takich jak witaminy, minerały, aminokwasy oraz kwas hialuronowy, za pomocą cienkich igieł bezpośrednio w skóry. Zabieg ten stymuluje procesy regeneracyjne i rewitalizacyjne, które wspomagają naturalną produkcję kolagenu oraz poprawiają ogólną kondycję skóry.

Dlaczego warto?

Zabieg ten zarówno na powierzchni, jak i głębszych warstwach skóry. Mezoterapia igłowa może pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności skóry, nawilżeniu oraz rozświetleniu cery.

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, dłonie

Czas trwania zabiegu

od 30 minut

Jak często powtarzać

co 2-4 tygodnie

Rozwiązany problem

utrata elastyczności skóry, zmarszczki, nierówny koloryt

Cena

400-800zł
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Mezoterapia igłowa

Po zabiegu skóra jest wyraźnie nawilżona, odżywiona i ujędrniona. Zabieg pomaga zredukować drobne linie i zmarszczki, poprawia koloryt skóry. Długotrwałe efekty mezoterapii igłowej to poprawa ogólnej kondycji skóry. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

Po dokładnym oczyszczeniu skóry, specjalista medycyny estetycznej wstrzykuje odżywcze substancje przy użyciu cienkich igieł lub specjalnych urządzeń do mezoterapii.

  • Unikaj ekspozycji na słońce
  • Stosuj wysoką ochronę przeciwsłoneczną
  • Unikaj stosowania kosmetyków drażniących

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Aktywne infekcje skórne
  • Trądzik
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Skłonność do bliznowców
Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg

Polecane zabiegi

Mezoterapia owłosionej skóry głowy

Mezoterapia owłosionej skóry głowy

Walka z łysieniem nigdy nie była prostsza dzięki mezoterapii skóry głowy w MedDiamonds w Warszawie!

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej w MedDiamonds to metoda stymulująca naturalne procesy regeneracyjne skóry, prowadząc do odmłodzenia i poprawy jej kondycji.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych w MedDiamonds poprawia kondycję skóry, zwiększa jej jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki i przywraca młody wygląd.

+48 518 050 317