Lipoliza iniekcyjna

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjny zabieg, który pozwala na redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej poprzez precyzyjne wstrzyknięcie substancji lipolitycznej. Procedura jest skierowana do osób, które chcą poprawić proporcje ciała, pozbyć się trudnych do zredukowania obszarów tłuszczowych i osiągnąć harmonijną sylwetkę.

Dlaczego warto?

Lipoliza iniekcyjna jest doskonałą alternatywą dla osób, które chcą uniknąć inwazyjnych metod redukcji tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja. Zabieg jest stosunkowo mało inwazyjny.

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

brzuch, boczki, uda, biodra, podbródek

Czas trwania zabiegu

od 20 minut

Jak często powtarzać

co 3-6 tygodni

Rozwiązany problem

miejscowy, oporny na ćwiczenia nadmiar tkanki tłuszczowej

Cena

400 zł /10 ml
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Lipoliza iniekcyjna

Zabieg lipolizy iniekcyjnej przynosi widoczne efekty po pewnym czasie od jego przeprowadzenia. Efekty niestety nie są widoczne od razu, potrzeba czasu, ok 2 miesięcy. Efekty zabiegu lipolizy iniekcyjnej obejmują redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała oraz uzyskanie bardziej estetycznej sylwetki. Obszary poddane zabiegowi stają się mniejsze i bardziej wymodelowane, co przyczynia się do poprawy wyglądu. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

zabieg Po oznaczeniu obszaru, który zostanie poddany lipolizie iniekcyjnej, specjalista wykonujące zabieg precyzyjnie wstrzykuje substancję lipolityczną za pomocą cienkiej igły. Procedura jest stosunkowo komfortowa i zazwyczaj nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

  • Unikaj ekspozycji na słońce
  • Nawilżaj skórę
  • Zrezygnuj z wizyt w saunie i solarium
  • Zrezygnuj z nadmiernej aktywności fizycznej na ok 7 dni

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Aktywne infekcje skórne
  • Choroby autoimmunologiczne, metaboliczne
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg

Polecane zabiegi

Kwas polimlekowy na twarz

Kwas polimlekowy na twarz

Odkryj potencjał kwasu polimlekowego w MedDiamonds!. Ten innowacyjny zabieg oferuje delikatne podpełnienie policzków, żuchwy, okolicy oka oraz głęboką rewitalizację skóry, przywracając naturalne piękno i młodość.

Nici liftingujące

Nici liftingujące

Nici liftingujące w rękach eksperta to najlepsze narzędzie, aby w nieinwazyjny sposób przywrócić idealny owal twarzy.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych w MedDiamonds poprawia kondycję skóry, zwiększa jej jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki i przywraca młody wygląd.

+48 518 050 317