Kwas polimlekowy na twarz

Delikatne wypełnienie i głęboka rewitalizacja

Zabieg z użyciem kwasu polimlekowego to nowatorska procedura, w której wykorzystujemy unikalne właściwości kwasu do stymulacji produkcji kolagenu i regeneracji skóry. Działanie kwasu polimlekowego polega na stymulacji produkcji kolagenu a tym samym naturalnej regeneracji i odbudowie objętości tkanek, liftingu i tworzeniu naturalnego rusztowania. W efekcie widocznie poprawia jakość skóry, przywraca utraconą objętość i unosi opadające partie twarzy. 

Dlaczego warto?

Wybierając kwas polimlekowy, inwestujesz w naturalne odmłodzenie i rewitalizację skóry. Proponujemy najsilniejszy stymulator dostępny na rynku medycyny estetycznej. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu, co poprawia elastyczność, napięcie i jędrność skóry. Efekty są stopniowe i widoczne, a przywrócona objętość oraz poprawiony kontur twarzy sprawiają, że wyglądasz promiennie i młodziej. Pamiętaj jednak, że efekty mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg. 

Co musisz wiedzieć?

Obszar zabiegu

Twarz

Czas trwania zabiegu

od 30 minut

Jak często powtarzać

Co 24 miesiące

Rozwiązany problem

Zmarszczki, bruzdy, utracony owal twarzy, brak jędrności i napięcia skóry

Cena

1500 – 2000 zł
Podczas szkoleń i zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu mapy naczyń oraz detektora żył, aby zabiegi zostały wykonane bezpiecznie, a kursanci mogli zobaczyć cały układ krwionośny.

Efekty zabiegu: Kwas polimlekowy na twarz

Rewitalizacja twarzy kwasem polimlekowym w Warszawie w MedDiamonds
Rewitalizacja twarzy kwasem polimlekowym w Warszawie w MedDiamonds
Rewitalizacja twarzy kwasem polimlekowym w Warszawie w MedDiamonds
 • delikatne podpełnienie policzków, żuchwy, okolicy oka
 • głęboka rewitalizacja skóry twarzy
 • redukcja zmarszczek i bruzd
 • poprawa kontury twarzy i kondycji skóry

Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych, oraz umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

FAQ

Po przygotowaniu skóry, specjalista wykonujący zabieg wstrzykuje kwas polimlekowy w określone obszary twarzy. Preparart podawany jest za pomcą kaniuli. Zabieg jest stosunkowo komfortowy i minimalnie inwazyjny.

 • Unikaj słońca
 • Stosuj kremy nawilżające
 • Unikaj silnie drażniących kosmetyków

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Aktywne infekcje skórne
 • Alergie na którykolwiek składnik używany w trakcie zabiegu

Efekt zabiegu kwasem polimlekowym utrzymuje się do 24 miesięcy. 

Porozmawiaj znaszym konsultantem i umów się na wizytę!
Rezerwuj zabieg

Polecane zabiegi

Hydroksyapatyt wapnia

Hydroksyapatyt wapnia

Odkryj wyjątkowy zabieg z użyciem hydroksyapatytu wapnia w MedDiamonds! Hydroksyapatyt wapnia to innowacyjny preparat, który nie tylko wypełnia ubytki, ale także stymuluje proces biorewitalizacji skóry.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych w MedDiamonds poprawia kondycję skóry, zwiększa jej jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki i przywraca młody wygląd.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Zabieg wolumetrii twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego w MedDiamonds przywraca utracony owal i kontur twarzy, przy jednoczesnym podkreśleniu jej naturalnej urody.

+48 518 050 317