NICI HACZYKOWE – skuteczny lifting twarzy

Nici liftingujące to nici posiadające haczyki lub ząbki. Najczęściej spotykamy nici, które mają dwukierunkowe haczyki lub stożki. Dwukierunkowe tzn. jedna część jest częścią zawieszającą, a druga jest częścią, na którą naciągamy. 

Efekty w poprawie wyglądu są natychmiastowe i dyskretne. Zapadnięte policzki nabierają pełniejszego wyglądu, a zmarszczki ulegają wypłyceniu. Poprawia się owal twarzy, a długotrwała stymulacja zapewnia skórze wzmocnienie, większą sprężystość i młodszy wygląd.

Zabieg wykorzystujący nici haczykowe jest bezpieczny i może być wykonany niemal w dowolnym miejscu na twarzy i całym ciele.

Poprawa wyglądu osiągnięta dzięki niciom haczykowym utrzymuje się przez 12-24 miesięcy zależy z jakiego materiału zostały wykonane.

Lifting z wykorzystaniem nici haczykowych wymaga okresu rekonwalescencji. W ciągu tygodnia po zabiegu pacjenci nie mogą mieć wykonywanych żadnych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i powinni unikać zabiegów w obrębie twarzy (zarówno medycznych, jak i kosmetycznych). Podczas codziennej higieny twarzy zaleca się, aby oczyszczanie i przemywanie twarzy wykonywać w delikatny sposób. Należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego do dwóch tygodni po zabiegu. Zalecane jest spanie na plecach w lekko podwyższonej pozycji. Pełny okres wygojenia to 4 tygodnie.

1 nić haczykowa pdo  – 300 zł (12miesięcy)

1 nić haczykowa pcla  – 400 zł (24 miesiące)