Kwas polimlekowy

Etrebelle  to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, czyli za jej młodzieńczy wygląd.

Jaki efekt daje produkt Etrebelle ?

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA.

Co zawiera produkt Etrebelle?

Lenisna to stymulator tkankowy działający w czasie zawierający 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów o kształcie okrągłym, porowatym i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo.

Dlaczego produkt Etrebelle jest wyjątkowy?

Lenisna ma zdolność do silnej i długotrwałej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.

Unikalny, okrągły, porowaty kształt cząsteczek kwasu PDLLA daje możliwość doskonałego połączenia ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.

W przeciwieństwie do niektórych stymulatorów tkankowych, po zabiegi z użyciem preparatu Lenisna nie ma konieczności masowania miejsc pozabiegowych. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano bowiem ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

Dla kogo polecany jest zabieg z preparatem Etrebelle?

Zabieg nadaje się szczególnie dla skór wiotkich, atroficznych, z dużą ilością drobnych zmarszczek, o małej objętości lub dużymi ubytkami objętościowymi.

Kwas polimlekowy powoli, ale systematycznie odmładza skórę, zagęszczając ją i czyniąc ją bardziej atrakcyjną, pełną blasku. Efekt jest przy tym w pełni naturalny.

W jakich obszarach można użyć preparatu Etrebelle?

Produkt Etrebelle stosuje się w celu zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy, szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku widocznych oznak starzenia się skóry, opadania twarzy i wiotkości.

Z powodzeniem możemy stosować go na wewnętrzną stronę ud, brzuch, pośladki i obwisłe ramiona.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu Etrebelle?

Pozytywne efekty widać przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 12 tygodni.

Koszt zabiegu 1900 zł

Zabieg zaleca się wykonać w serii 2 zabiegów co 3 miesiące.