Nici liftingujące – zabieg z ich użyciem. MedDiamonds Warszawa

ZABIEG
NICI LIFTINGUJĄCE

Poprawa owalu i odmłodzenie twarzy dzięki niciom haczykowym.

NICI LIFTINGUJĄCE / MODELUJĄCE

MedDiamonds prowadzi również zabiegi odmładzające za pomocą nici liftingujących, które również posiadamy w swojej ofercie. Sprowadzamy je z pewnych i sprawdzonych wcześniej źródeł, aby zapewnić naszym klientkom pełen komfort i bezpieczeństwo, co naszym zdaniem jest najważniejsze. Prowadzone przez nas szkolenia liftingujące także opierają się jedynie na jakościowych produktach, na których następnie pracują nasi instruktorzy oraz kursanci. Podobnie dzieje się, gdy zdecydujesz się na wykonanie zabiegu nićmi liftingującymi, które posiadają wiele cennych właściwości dla naszej skóry.

Przede wszystkim odpowiadają za poprawę kondycji skóry, która uległa już rozciągnięciu, osłabieniu i zwiotczeniu. Wówczas zastosowanie iniekcji podskórnej wraz z nićmi pozwala na natychmiastowe rozpuszczonego w nich kwasu hialuronowego, który jak wiadomo naturalnie występuje w składzie skóry właściwej. W efekcie zabieg umożliwia zagęszczenie i wzmocnienie skóry, co staje się widoczne od razu po działaniu medycyny estetycznej. Ponadto nici te poprawiają sprężystość i elastyczność struktury skóry, a co dalej za tym idzie również pobudzają produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego. Najważniejszym zatem rezultatem jest też pozbycie się zmarszczek na twarzy, które przeszkadzają wielu kobietom i mężczyznom w średnim wieku.

Generalnie nici liftingujące mogą zastąpić lub stanowić element uzupełniający w bardziej inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej, na które się zdecydujesz. To mało bolesny zabieg, którego efekty utrzymują się przez długi okres czasu, dlatego też warto się nad nim zastanowić, a jeśli już się zdecydujesz, to zapraszamy do MedDiamonds, gdzie nasi fachowcy zrobią to profesjonalnie.

Zadzwoń do nas: +48

WSKAZANIA DO ZABIEGU

lifting czoła/szyi

utrata jędrności i elastyczności

likwidacja tak zwanych „chomików”

poprawa owalu twarzy

nawilżenie oraz rewitalizacja zmarszczek

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

ciąża i okres karmienia piersią

stany zapalne skóry

choroby nowotworowe

NICI LIFTINGUJĄCE - CENNIK ZABIEGÓW

Secret Line Mono Nici PDO nawilżają rewitalizujące oraz stymulujące produkcję nowego kolagenu –Polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenezy – stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie oraz jędrność skóry. Stymulacja fibroblastów powoduje również pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. Jak pokazują badania in vivo polidioksanon stymuluje również syntezę naturalnego kwasu hialuronowego – 50 zł / nitka

Secret Line Screw PDO – skręcona dzięki czemu zwiększa się ich działanie stymulujące kolagen, poprawa elastyczności i jakości skóry, u osób młodszych możliwy jest do uzyskania efekt liftingu poprzez poprawę napięcia skóry – 80 zł / nitka

First lift Barb 4D Z haczykami Nici haczykowe są kolejnym etapem rozwoju nici PDO. Dzięki specjalnym nacięciom wzdłuż nici, po jej implantacji i naciągnięciu dochodzi do otworzenia się nacięć i powstania haczyków, które umożliwiają podciągnięcie tkanki, w której nić jest umieszczona.

Jedna nitka – 450 zł

Powyżej dwóch nitek – 400 zł/1 nitka

Pełen lifting 4 na stronę – 3000 zł