Powiększanie ust – Meddiamonds

WYPEŁNIANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

Zmień kształt swoich ust.

POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE, NAWILŻANIE, KONTUROWANIE UST - ZABIEG

Większość kobiet nie jest jednak do końca zadowolona z kształtu swoich ust, ich konturu, wielkości czy koloru. Zawsze można znaleźć się pewien mankament, który można od teraz rozwiązań dzięki zabiegowi powiększania ust w naszym gabinecie MedDiamonds w Warszawie. Nasi specjaliści w tej dziedzinie służą jednocześnie poradą w formie konsultacji kosmetologicznej, gdzie wspólnie możecie zdecydować co trzeba zmienić oraz jakie są ewentualne szanse na uzyskanie upragnionego efektu. Również doradzimy jaką dawkę preparatu trzeba będzie wstrzyknąć, a także podpowiemy jaki rodzaj substancji będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Dla kogo?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym polecany jest dla osób, które dostrzegają u siebie problem zbyt małych ust lub chcą po prostu zmienić ich kształt albo nadać im sprężystości. Wówczas po wykonaniu zabiegu usta są o wiele lepiej nawilżone, odzyskują dawny kolor oraz pierwotną jędrność, która z wiekiem niestety się osłabia. Kwas hialuronowy służy także dodaniu objętości warg, co z kolei przekłada się na wyeliminowanie zmarszczek wokół ust. Efekt odmłodzenia może utrzymać się od 6 do 14 miesięcy w zależności od zastosowanego preparatu.

Możesz być także spokojna o bolesność zabiegu, ponieważ stosowana jest również specjalną maść bądź znieczulenie iniekcyjne miejscowe, dzięki czemu nawet nie odczujesz dyskomfortu. Praktycznie każda z Was może dokonać zabiegu powiększania ust, a wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie poniżej. Jednak w razie wątpliwości, radzimy skonsultować się z naszymi kosmetologami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Już teraz MedDiamonds może zadbać o Twoje przyszłe, pełne i kobiece usta, która idealnie uzupełnią uśmiech na Twojej twarzy.

Zadzwoń do nas: +48

WSKAZANIA DO ZABIEGU

dodanie objętości ustom

korekcja dysproporcji między górną
a dolną wargą lub lewą i prawą stroną ust

przywrócenie ustom optymalnego
poziomu nawilżenia i kolorytu

korekcja tzw. łuku kupidyna

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

ciąża i karmienie piersią

opryszczka (przy skłonności do opryszczki należy
na 3 dni przed zabiegiem zastosować profilaktykę stosując Heviran)

stany zapalne skóry

POWIĘKSZANIE UST - CENNIK ZABIEGÓW

1 ampułka 0.55 ml – 350 zł

1 ampułka 0.55 ml – 350 zł

1 ampułka 1.00 ml – 600 zł