Kilka słów o nas

CO NAS WYRÓŻNIA

Kursy kosmetyczne w małych grupach

Małe grupy szkoleniowe. Nasze szkolenia odbywają się zawsze w kameralnych grupach (dwu lub maksymalnie trzy osobowych), co umożliwia każdemu kursantowi przeprowadzenie wielu zabiegów w bliskim kontakcie z wykładowcą.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA SZKOLEŃ

Każde szkolenie zaczynamy częścią teoretyczną, podczas której wykładowca omawia:

  • kwalifikacje do zabiegu- wskazania i przeciwskazania
  • omówienie poszczególnych etapów zabiegu, dawkowanie i rodzaje preparatów
  • zasady postępowania po zabiegu
  • możliwe powikłania i postępowanie w razie ich wystąpienia

SZKOLENIE Z PODSTAW ANATOMII TWARZY

Szkolenia z kwasu hialuronowego oraz nici zaczynamy również szkoleniem z anatomii twarzy i układu naczyniowego. Kursant otrzymuje od nas ilustracje przedstawiające struktury anatomiczne twarzy.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA SZKOLENIA

Kładziemy duży nacisk na warsztaty praktyczne w celu przygotowania naszych absolwentów do samodzielnego wykonywania zabiegów. Zapewniamy dużą ilość modelek dzięki czemu podczas naszych szkoleń każdy kursant ma możliwość wykonania wszystkich zabiegów znajdujących się w zakresie szkolenia.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs kosmetyczny?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dba o to, aby wykładowcami na szkoleniach byli wyłącznie praktycy. Prowadzący kursy kosmetyczne są więc osobami z dużym doświadczeniem. Dzięki temu mogą udzielić uczestnikom realnego wsparcia w czasie procesu nauki. Zależy nam na wiedzy i umiejętnościach kursantów, dlatego spora część informacji przekazywana jest w formie praktycznej. Osoba, która ukończyła nasz kurs kosmetyczny jest więc w pełni przygotowana do wykonywania danych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.