Kilka słów o nas

CO NAS WYRÓŻNIA

Kursy kosmetyczne w małych grupach

Małe grupy szkoleniowe. Nasze szkolenia odbywają się zawsze w kameralnych grupach (dwu lub maksymalnie trzy osobowych), co umożliwia każdemu kursantowi przeprowadzenie wielu zabiegów w bliskim kontakcie z wykładowcą.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA SZKOLEŃ

Każde szkolenie zaczynamy częścią teoretyczną, podczas której wykładowca omawia:

  • kwalifikacje do zabiegu- wskazania i przeciwskazania
  • omówienie poszczególnych etapów zabiegu, dawkowanie i rodzaje preparatów
  • zasady postępowania po zabiegu
  • możliwe powikłania i postępowanie w razie ich wystąpienia

SZKOLENIE Z PODSTAW ANATOMII TWARZY

Szkolenia z kwasu hialuronowego oraz nici zaczynamy również szkoleniem z anatomii twarzy i układu naczyniowego. Kursant otrzymuje od nas ilustracje przedstawiające struktury anatomiczne twarzy.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA SZKOLENIA

Kładziemy duży nacisk na warsztaty praktyczne w celu przygotowania naszych absolwentów do samodzielnego wykonywania zabiegów. Zapewniamy dużą ilość modelek dzięki czemu podczas naszych szkoleń każdy kursant ma możliwość wykonania wszystkich zabiegów znajdujących się w zakresie szkolenia.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs kosmetyczny?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dba o to, aby wykładowcami na szkoleniach byli wyłącznie praktycy. Prowadzący kursy kosmetyczne są więc osobami z dużym doświadczeniem. Dzięki temu mogą udzielić uczestnikom realnego wsparcia w czasie procesu nauki. Zależy nam na wiedzy i umiejętnościach kursantów, dlatego spora część informacji przekazywana jest w formie praktycznej. Osoba, która ukończyła nasz kurs kosmetyczny jest więc w pełni przygotowana do wykonywania danych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Każda kobieta chce być piękna i taką pragnie pozostać. Z pomocą przychodzi paniom medycyna estetyczna, która oferuje szereg zabiegów zachowujących i poprawiających naturalną urodę. Firma MedDiamonds prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Organizuje warsztaty na różnych poziomach zaawansowania w temacie: kwas hialuronowy (poziom podstawowy i poziom zaawansowany), mikroblading, mezoterapia igłowa i lipoliza iniekcyjna, nici liftingujące (poziom podstawowy i zaawansowany). Wykładowcy, którzy prowadzą szkolenie doskonale łączą wiedzę teoretyczną i praktyczną, potrafią ją przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Oprócz wiedzy teoretycznej posiadają znaczny zasób praktyki z zakresu medycyny estetycznej. Z powodzeniem przeprowadzają na co dzień zabiegi z kosmetologii, a ich poświęcenie stanowi gwarancję zadowolenia klientek.

Firma MedDiamonds w trakcie kursów skupia się głównie na wiedzy praktycznej. Szkolenia prowadzone są w odpowiednio dobranych ilościowo grupach, co zapewnia indywidualne wsparcie każdego kursanta. Po ukończeniu kursu firma wydaje certyfikat gwarantujący ukończenia szkolenia oraz potwierdza uzyskane umiejętności. MedDiamonds posiada w swojej ofercie szkolenia na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Dotyczy to zabiegów z kwasem hialuronowym oraz z nićmi liftingujacymi. Kurs zaawansowany polecany jest osobom posiadającym już wiedzę oraz certyfikat z podstawowych technik. Szkolenie podstawowe kierowane jest dla początkujących, czyli dla kosmetyczek lub lekarzy chcących poszerzyć swoje umiejętności. Pierwsze zetknięcie z tematem szkolenia pozwala określić czy daje to uczestnikowi satysfakcję i przyjemność. Tego typu szkolenia nie są długie Trwają zazwyczaj parę dni. Podzielone są na dwa etapy. Pierwszy obejmuje część teoretyczną. Osobie szkolącej się wykładowca przekazuje wiedzę o anatomii oraz o preparatach używanych do zabiegów. Część praktyczna zajmuje większość czasu kursu i skupia się na wykonywaniu zabiegów na pacjentach, którzy dobrowolnie poddają sie upiększaniu.