Centrum szkoleniowe kosmetologii medycznej - MedDiamonds Warszawa

CENTRUM SZKOLENIOWE
KOSMETOLOGII MEDYCZNEJ

Jedyne takie centrum szkoleniowe w Warszawie!

Jesteśmy jedną z większych firm szkoleniowych w Warszawie, a z pewnością najlepszą pod względem jakości zarówno przeprowadzanych kursów, jak i produktów, na których pracujemy. Na co dzień zajmujemy się medycyną estetyczną w szeroko rozumianym znaczeniu, gdzie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasi dotychczasowi pacjenci zawsze wychodzą z naszego gabinetu zadowoleni i pewni siebie, a taki jest właśnie cel MedDiamonds. Zostaliśmy przygotowani pod każdym względem, aby móc prowadzić centrum szkoleniowe kosmetologii medycznej, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymują na koniec specjalny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia zabiegów medycyny estetycznej.

MedDiamonds prowadzi szkolenia z wykonywania zabiegów zarówno na skórze twarzy, jak i całego ciała. Poznane na kursie metody są przez nas sprawdzone i doświadczone, a ich skuteczność widoczna jest już po pierwszej wizycie. Ponadto uczestnicy mają okazję trenować na najlepszej jakości sprzętach oraz preparatach, które sprowadzamy prosto od producentów. Dobrze nam znany skład oraz efektywność działania pozwala na stosowanie ich do różnego rodzaju zabiegów. Podczas wykładów w kilkuosobowej grupie kursanci mają okazję poznać zalety i zastosowania produktów, różnice pomiędzy nimi, a także sposób ich aplikowania. Dopiero wówczas mogą przystąpić do nabywania wiedzy praktycznej, gdzie zapewniamy parę osób chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu jako modele i modelki, na których będą trenować kursanci.

Wszystko jednak odbywa się pod okiem naszych specjalistów, którzy wspierają i dokładnie pokazują jak postępować w konkretnych sytuacjach. Wyczulamy na punkcie higieny i dbałości o szczegóły, ponieważ to często one decydują o jakości wykonanego zabiegu, a tym samym satysfakcji pacjenta. Należy pamiętać, że najważniejsze jest też poznanie oczekiwań zainteresowanego, a także przyrównanie ich do rzeczywistych rezultatów. Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy i mamy nadzieję wzbudzić w Tobie ciekawość względem medycyny estetycznej. Z  naszą pomocą staniesz się specjalistą w tej dziedzinie, gdzie nadal będziesz miał szansę rozwijać swoje umiejętności o kolejne dzięki naszym szkoleniom z zabiegów kosmetologii. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie i zapisz się na wybrany kurs już teraz!

Zadzwoń do nas: +48