Mezoterapia szkolenia 2018-02-22T13:36:12+00:00

Mezoterapia szkolenia

Oferujemy szkolenia z mezoterapii na terenie Warszawy. Mezoterapia igłowa to doskonały sposób na wzmocnienie odżywienie i wygładzenie skóry. Jest to zabieg, który polega na wprowadzaniu substancji leczniczych do skóry poprzez iniekcje. W skład wstrzykiwanych złożonych preparatów wchodzą m.in. kwas hialuronowy, mikroelementy, witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, substancje rewitalizujące i odżywcze. Prowadzone przez nas szkolenia obejmują wiedzę teoretyczną, w której zakres wchodzą zagadnienia związane z regulacjami prawnymi, wymaganiami sanitarnymi gabinetów, a także omówienie technik zabiegowych, wskazań i przeciwwskazań do wykonania zabiegu oraz właściwego doboru stosowanych substancji. Praktyczne szkolenie z mezoterapii igłowej prowadzone przez Med Diamonds obejmuje przeprowadzenie zabiegu na twarz, dekolt, szyję, dłonie oraz owłosioną skórę głowy.

Mezoterapia szkolenia warszawa umożliwia leczenie oraz naprawę uszkodzeń na poziomie tkankowym. Zabieg powoduje wzrost, a także produkcję nowych włókien i komórek skóry, co pozwala uzyskać widoczne efekty. Jego wynikiem jest redukcja przebarwień, przywrócenie elastyczności i napięcia skóry, poprawa jej nawilżenia i gęstości, nadanie cerze blasku, wypełnienie drobnych zmarszczek a także spowolnienie procesów starzenia.

Celem naszego szkolenia jest wykształcenie specjalistów mogących bez przeszkód wykonywać zabiegi samodzielnie, w sposób w pełni bezpieczny, fachowy i jak najbardziej komfortowy dla klienta. Stawiamy przede wszystkim na praktykę, dlatego szczególny nacisk kładziemy na część warsztatową. Pragniemy, aby po kursie kosmetolog nie tylko wzbogacił swoją wiedzę, ale zdobył umiejętności, które dodadzą mu pewności siebie w stawianiu odpowiedniej diagnozy, wyboru właściwych preparatów i przeprowadzeniu zabiegu.

Mezoterapia szkolenia Warszawa