Medycyna estetyczna szkolenia 2018-02-22T13:38:42+00:00

Medycyna estetyczna szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Jest to dziedzina, która wciąż się rozwija, dzięki stale wprowadzanym innowacyjnym rozwiązaniom.

Szkolenia organizowane przez MedDiamonds w profesjonalny sposób przygotowują do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie tylko dzięki specjalistom przekazującym kompleksową wiedzę na temat danego zabiegu, ale także za sprawą praktycznego szkolenia, które pozwoli poznać i umiejętnie stosować najnowsze techniki zabiegowe i preparaty. Każdy oferowany przez nas kurs zakończony jest wydaniem certyfikatu uprawniającego do wykonywania zabiegów.

Cena szkoleń waha się od 1500 do 3000 zł brutto w zależności od jego tematu i preparatów, jakie będą używane. Dodatkowo gwarantujemy obecność modelek i modeli, na których wykonywane są zabiegi podczas warsztatów praktycznych . Dzięki wykwalifikowanej kadrze uzyskacie również Państwo wszelkie najważniejsze informacje związane z kwalifikacją do zabiegu, sposobami znieczulania oraz leczeniem powikłań.

Medycyna estetyczna szkolenia